Dezamagitor. Ma asteptam sa i se intample ceva. Sa`i cada ceva in cap. Un accident din ala in care sa sara sange mult, sa`l bata cineva sau sa`l striveasca un TIR scapat de sub control, etc. Nici nu`mi vine sa cred ca m`am concentrat atat ptr “muzica” analfabetului astuia tuns cu foarfecele de vie.
Rusinicaaaa š
Adica faptul ca un Emo canta “malele” nu reprezinta ceva funny?
Tu de fapt ii popularizezi mascat š
Absolut š In realitate sunt liderul lor :)))))))
Dezamagitor. Ma asteptam sa i se intample ceva. Sa`i cada ceva in cap. Un accident din ala in care sa sara sange mult, sa`l bata cineva sau sa`l striveasca un TIR scapat de sub control, etc. Nici nu`mi vine sa cred ca m`am concentrat atat ptr “muzica” analfabetului astuia tuns cu foarfecele de vie.
Rusinicaaaa š
Adica faptul ca un Emo canta “malele” nu reprezinta ceva funny?
Tu de fapt ii popularizezi mascat š
Absolut š In realitate sunt liderul lor :)))))))